Investicija

Mokymasis visą gyvenimą tampa įsidarbinimo sąlyga, tad procentas e.studentų, kuriems yra virš 25 metų auga greičiau negu tų, kuriems yra mažiau negu 25. Vyresnio amžiaus studentus mažiau domina studentiškas gyvenimas, jiems svarbesnė atrodo galimybė mokytis savo pasirinktu laiku ir tempu. 

„Deloitte“ pasaulinės technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų prognozės (2014 m.)

 

Be-ribu.lt  nebūtų sukurtas be partnerių, kurie tiki e.mokymosi bendruomenės sėkme ir investuoja į jos plėtrą. Mes norime sukurti daugiau visiems prieinamų nemokamų kursų ir kviečiame jus prie to prisidėti.


 

NORIU INVESTUOTI ONLINE

PayPal Visa-2014-logo-blue 640px-MasterCard_logo                                                                             Paysera_logo                               

Siūlome galimybę investuoti per PayPal sistemą, naudojantis VISA, ir MASTERCARD kortelėmis, bei per Paysera elektroninio mokėjimo sistemą prie atskirų kursų, arba paspaudus šią nuorodą. Visos gautos lėšos bus panaudotos kuriant naujus e-mokymosi kursus ir tobulinant Be-ribu.lt platformą.

 

 

NORIU INVESTUOTI PAVEDIMU
Jeigu formoje viršuje nerandate savo banko, ar dėl kitų priežasčių norite pasinaudoti tiesioginiu mokėjimo pavedimu, nurodykite šiuos rekvizitus:

VšĮ Žmogaus teisių stebėjimo institutas  Bankas: SEB bankas
Gavėjo kodas: 126335829  Banko kodas: 73000
Sąskaitos Nr: LT95 7044 0600 0304 8165  Mokėjimo paskirtis: Be-ribu.lt  plėtrai

 

 

NORIU INVESTUOTI SAVO LAIKĄ
Jeigu jūs norite įsitraukti į visuomeninį gyvenimą, pasisemti patirties, ir pritaikyti savo žinias naujoje srityje, tapkite Be-ribu.lt savanoriu. Šiuo metu ieškome aktyvių kūrybingų žmonių, kurie moka kurti patrauklius grafinius vaizdus, filmuoti ir redaguoti vaizdinę medžiagą, nusimano apie viešųjų ryšių subtilybes, domisi komunikacija ar (ir) yra neformalaus švietimo entuziastai. Tai – jūs? Puiku! Užpildykite savanorystės anketą ir mes su jumis susisieksime.

 

 

NORIU INVESTUOTI KITAIP
Turite idėjų, kaip dar galėtumėte prisidėti prie Be-ribu.lt  plėtros? Parašykite užpildydami šią formą, mes nekantraujame jas išgirsti!