Privatumo nuostatos

Paskutinį kartą atnaujinta: 2015 m. spalio 1 d.


Ši privatumo politika apibrėžia, kokia informacija apie Jus gali būti renkama svetainėje www.be-ribu.lt  (www.without-limits.eu), (toliau – svetainė), kokiems tikslams ji renkama ir kaip ji yra tvarkoma.

Kas valdo informaciją apie mane?

Informaciją, renkamą apie Jus šioje svetainėje, valdo VšĮ “Žmogaus teisių stebėjimo institutas”, registruota adresu Didžioji g. 5, Vilnius, Lietuva (toliau – mes). Naudodamiesi svetaine, arba kitaip teikdami mums informaciją apie save, Jūs sutinkate, kad ta informacija būtų naudojama šioje privatumo politikoje nustatyta tvarka. Jeigu nenorite, kad Jūsų informacija būtų naudojama taip, kaip nurodyta, prašome svetainėje ar tiesiogiai mums jos nepateikti.

Kaip informacija yra renkama?

Informacija apie Jus bus renkama, jeigu pateiksite ją tam tikrose svetainės skiltyse, pavyzdžiui, siųsdami, naudojantis svetainėje integruota sistema arba mums tiesiogiai, laiškus ar pateikdami užklausas arba užsiregistruodami vartotojo paskyroje.

Ar svetainėje naudojami slapukai?

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į Jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus (angl. “cookies”).

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė Jums joje apsilankius išsaugo Jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o Jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Kokia informacija yra renkama ir kokiu tikslu?

Kad galėtume atsakyti į Jūsų pateiktas užklausas, mes visada renkame šią informaciją apie Jus: vardą, pavardę, el. pašto adresą, užklausos temą ir tekstą. Kai tai aiškiai nurodyta užklausos formoje, mes taip pat renkame Jūsų atstovaujamos organizacijos pavadinimą ir nuorodą į organizacijos svetainę.

Kad galėtumėte prisijungti prie e-kursų, mes renkame šią informaciją apie Jus: vardą, pavardę, lytį, el. pašto adresą ir/arba Gmail paskyros kontaktus arba Jūsų profilio socialiniame tinkle Facebook kontaktus. Kai Jūs jį nurodote, mes taip pat renkame Jūsų darbovietės pavadinimą.

Kad galėtumėte sukurti e-kursą, mes renkame šią informaciją apie Jus: vardą, pavardę, lytį, darbovietės pavadinimą, el. pašto adresą ir/arba Gmail paskyros kontaktus arba Jūsų profilio socialiniame tinkle Facebook kontaktus.
Jūsų pateiktas el. pašto adresas taip pat gali būti naudojamas siunčiant Jums priminimus ar informaciją apie naujus kursus.

Kiek laiko informacija yra saugoma?

Aukščiau minėta informacija bus saugoma dvejus metus po informacijos pateikimo.

Su kuo gali būti pasidalinta informacija?

Jūsų pateikta informacija galime pasidalinti su organizacijomis, įmonėmis ar asmenimis, organizuojančiais ar kuruojančiais e-kursą, prie kurio Jūs prisijungiate. Konkrečios organizacijos pavadinimą ir (ar) asmens vardą ir pavardę Jūs matysite prie kurso aprašymo.

Taip pat Jūsų pateikta informacija galime pasidalinti su įmonėmis ir asmenimis, teikiančiais svetainės palaikymo paslaugas, kai tai yra būtina tinkamam svetainės veikimui užtikrinti.

Jeigu to aiškiai reikalaus teisės aktai, informaciją apie Jus turėsime suteikti kompetentingoms valstybės institucijoms.
Agreguota ir anonimizuota (nesuteikiančia galimybės identifikuoti Jūsų kaip asmens) informacija apie šios svetainės vartotojus galime pasidalinti su šioje svetainėje nurodytais rėmėjais bei platesne auditorija, informuodami ją apie svetainėje teikiamas paslaugas.

Ar galiu susipažinti su tvarkoma informacija apie save?

Jūs turite teisę susipažinti su mūsų tvarkoma informacija apie save, galite reikalauti ją ištaisyti, ištrinti ar užblokuoti, taip pat nesutikti su informacijos tvarkymu. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, Jūs turite pateikti mums prašymą svetainės kontaktų skiltyje nurodytu adresu.

Kas yra atsakingas už informaciją skelbiamą kitose svetainėse?

Šioje svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politiką, bet patariame vartotojams prieš atskleidžiant bet kokią asmeninę informaciją susipažinti su atitinkamos svetainės privatumo nuostatais. Kilus abejonėms dėl asmens duomenų saugumo, patariame asmens duomenų neatskleisti.

Privatumo politikos pakeitimai.

Mes pasiliekame teisę privatumo politiką laikas nuo laiko keisti, kad ji atspindėtų esamą situaciją. Atlikę pakeitimus, šio puslapio viršuje nurodysime atnaujinimo datą. Rekomenduojame Jums periodiškai peržvelgti mūsų saugumo politiką tam, kad žinotumėte, kaip mes saugome informaciją apie jus.