Kokie tai kursai?

Šiuo metu siūlome nuotolinius žmogaus teisių kursus valstybės tarnautojams, teisėsaugos ir teisėtvarkos pareigūnams, advokatams ir advokatų padėjėjams, studentams ir kitiems specialistams besidomintiems šia sritimi.

Įgyvendinant ES Nusikaltimų aukų direktyvą: teisinės ir praktinės naujovės

Šis kursas yra skirtas baudžiamosios teisės praktikams ir kitiems profesionalams, savo darbe susiduriantiems su nusikaltimų aukomis. Šio kurso tikslas – suteikti profesionalams teisinių, praktinių ir psichologinių žinių, kurios padės veiksmingai užtikrinti nukentėjusiųjų teises ir teisėtus interesus.

Smurtas artimoje aplinkoje

Kursas “Smurtas artimoje aplinkoje: ką turi žinoti kiekvienas profesionalas?” bus naudingas policijos pareigūnams, prokurorams ir teisėjams, dirbantiems su smurto artimoje aplinkoje bylomis, taip pat advokatams ir kitiems specialistams dirbantiems su nukentėjusiais nuo smurto. Kursas aktyvus.

Nediskriminavimo teisė

Kursas “Diskriminacija,  priekabiavimas ir „mobingas“ darbe: efektyvios strategijos konfliktų sprendimui” bus naudingas specialistams, siekiantiems sužinoti daugiau apie psichologinį sprendimą ir diskriminaciją įvairiais pagrindais darbe, bei konfliktų sprendimo psichologines ir teisines strategijas.  Kursas planuojamas 2016 m.

Ko norėtum išmokti
šiandien?

Įvadas į kursą "Įgyvendinant ES Nusikaltimų aukų direktyvą: teisinės ir praktinės naujovės"
Naujas kursas

Naujausi Europos teisės standartai baudžiamajame procese